Apie astrologines konsultacijas. Kaip pasiruošti konsultacijai

Konsultacijai ruošiasi ne tik astrologas. Labai svarbu, kad į tai sąmoningai pasižiūrėtų, jai ruoštųsi ir klientas.

Prieš užsisakant astrologinę konsultaciją visada būtų pravartu pasigilinti į informaciją, pateiktą šioje astrologinėje svetainėje, perskaityti nors keletą straipsnių. Tai padės geriau suprasti ir žinoti, ko tikėtis, ar jums tinkama ši astrologinė kryptis, pasaulėžiūra, mąstymo pobūdis.

Ruošiantis konsultacijai klientui visada rekomenduoju įsivardinti, kodėl jums reikalinga astrologinė konsultacija ir kokie yra pagrindiniai klausimai, į kuriuos norėtumėte, kad astrologas padėtų rasti atsakymus. Vertėtų juos susirašyti ir apmąstyti. Praktika rodo, kad neretai konsultacijos sėkmė labai priklauso nuo kliento motyvacijos, gebėjimo įsivardinti aktualijas ir rūpimus klausimus. Ar pas astrologą einama vien iš smalsumo, ar veda gilesnis vidinis poreikis pažinti save? Esant pirmam atvejui, kai nėra konkretumo ar gilesnės motyvacijos, astrologui gali būti sunkiau prieiti prie esmės, horoskopas tarsi „nesiveria“.

Mažiausiai pora valandų iki konsultacijos vertėtų ramiai pabūti, pailsėti, susikaupti. Idealu būtų apskritai konsultacijai pasiimti laisvą dieną nuo visų darbų, kad nebūtų skubos, lėkimo, neatbėgti „uždusus“ tarp darbų ar po jų. Tokiais atvejais klientas dažniausiai puse konsultacijos dar „sukasi“ dienos įvykiuose, nelabai geba koncentruotis, nėra grįžtamojo ryšio ir tuomet konsultacija nevyksta taip, kaip ji turėtų vykti.

Po konsultacijos taip pat nereikėtų prisiplanuoti labai didelių darbų. Pagrindinė konsultacija dažniausiai trunka 3-4 valandas, kurios metu gaunama daug informacijos. Po jos būtų pravartu ramiai pasibūti, viską apgalvoti, pasižymėti labiausiai įsiminusius dalykus.

Pas astrologą einama nedažnai, kartą ar kelis gyvenime. Tad vertėtų į tai pasižiūrėti sąmoningai. Tebūnie ši diena tarsi savotiškas ritualas Kelionei į Save. Kuo atsakingiau į tai žiūrėsite ir ruošitės, tuo didesnė tikimybė, kad būsite verti žinojimo, tampančio raktu gilesniam Savęs pažinimui.

Dar keletas rekomendacijų:

  • Į konsultaciją užsiregistruoti galima šiais būdais: skambinti telefonu, rašyti el. paštu arba į Messengerį (žr. Kontaktų skiltį). Astrologinės konsultacijos yra tik dalis mano astrologinės veiklos, jų galiu padaryti sąlyginai nedaug, todėl konsultacijos dažniausiai tenka palaukti 2- 5 mėnesius.
  • Konsultacijas visada atlieku žodžiu tiesioginio susitikimo metu. Nuotolinių konsultacijų internetu ar telefonu nedarau, išskyrus labai retas išimtis.
  • Registruojantis konsultacijai, reikalinga pateikti šiuos duomenis: gimimo datą, tikslų gimimo laiką (pagal ligoninės išrašą), gimimo vietą. Jei gimimo laikas nežinomas, rekomenduoju kreiptis į gimimo ligoninę, kurios, kiekviena savo nustatyta, tvarka pateikia išrašą su tiksliais gimimo duomenimis. Jei gimimo laikas nežinomas ir jo nepavyksta sužinoti, konsultacija vis tiek galima. Tokiu atveju sudaroma kosmograma arba atliekama gimimo laiko rektifikacija.
  • Konsultaciją visada rekomenduoju įsirašyti į diktafoną. Pagrindinė Savęs pažinimo astrologinė konsultacija trunka 3-4 val., Soliaras (metų analizė) apie 2 val. Jų metu pateiktą informaciją sunku atsiminti, ne viskas išgirstama, todėl  turėti įrašą ir vėliau jį perklausyti labai naudinga. Pasirūpinkite iš anksto, kad jūsų įrašymo priemonė būtų pakrauta ir galėtų veikti be trukdžių 3-4 val. Taip pat būtų naudinga turėti rašiklį ir bloknotą svarbesnių datų ir akcentų pasižymėjimui.