Konsultacijos

Visas konsultacijas atlieku tik tiesioginio susitikimo metu, į kurias būtina užsiregistruoti iš anksto. Internetu ir telefonu konsultacijų neteikiu. ​Konsultacijos dažniausiai vyksta darbo dienomis, nuo 10 iki 18 val.  šiuose miestuose: Mažeikiuose, Vilniuje, Klaipėdoje.
Savo astrologinėje praktikoje vadovaujuosi antropoteosofinio astrologo etikos kodeksas

Gimimo horoskopas arba savęs pažinimo konsultacija

Šis horoskopas – tai išsami vidinių savybių analizė, t.y. gerosios, prastosios pusės, jų raiška įvairiose gyvenimo sferose. Šio gyvenimo pagrindinės pamokos ir tikslai. Karmiškai apsunkintos sferos. Palaimintos sferos. Stichijų išsami analizė, kurios atitinka fizinį, mentalinį, emocinį ir dvasinį lygmenis.
Laikotarpio galimybes, krizes, kaip lengviau visą tai praeiti ir kaip išnaudoti laikmetį.
Pagrindinis horoskopas braižomas ranka.
Sudaromas rekomenduotinų mineralų sąrašas.
Konsultacijos trukmė 3 – 4 val.

Astrologinė metų analizė (soliaras)

Tai artimiausio laikotarpio apžvalga, dažniausiai daroma Saulės grįžimo momentui (gimtadieniui). Į analizę įeina soliaro traktuotė bei astrologinių tranzitų (paprastai nuo gimtadienio iki gimtadienio) apžvalga.
Aptariamos ateinančio laikotarpio galimybės, įtampos taškai, galimos krizės ir jų sprendimo būdai.
Šį horoskopą rekomenduotina pasidaryti prieš gimtadienį.
Konsultacijos trukmė 2 val.

Partnerių suderinamumo analizė arba sinastrinis horoskopas

Tai dviejų žmonių santykio analizė, kurios metu apžvelgiamas partnerių suderinamumas, poros silpnosios ir stipriosios pusės, įtampos taškai, susiderinimo galimybės, santykio užduotys ir tikslai. Šio pobūdžio konsultacija gali būti taikoma tiek poroms vyro ir moters santykio suderinamumui nustatyti, tiek bet kokiam kitam ryšiui – tėvų ir vaikų, draugų, darbdavio ir darbuotojo, mokinio ir mokytojo ir t.t.
Partnerių suderinamumo analizė dažniausiai atliekama prieš tai kiekvienai poros pusei praėjus asmeninio gimimo horoskopo konsultaciją.
Šiai konsultacijai rekomenduotina žinoti pirmo susitikimo datą ir laiką, o jei tai sutuoktiniai – santuokos įregistravimo datą ir laiką.
Konsultacijos trukmė 3 – 4 val.

Vaiko gimimo horoskopo analizė

Šios konsultacijos metu apžvelgiami vaiko įgimti sugebėjimai, talentai, polinkiai, charakterio ypatumai, vystymosi tendencijos. Lygiagrečiai gali būti nagrinėjami ir tėvų ar net senelių horoskopai, analizuojant vaiko santykį į kiekvieną iš tėvų, atskleidžiant sunkiąsias ir gerąsias ryšio puses, pateikiant įtampos taškų sprendimo galimybes.
Konsultacijos trukmė 2 – 3 val.

Astrominerologinė konsultacija

Sudaromas rekomenduotinų mineralų sąrašas remiantis gimimo horoskopo duomenimis.
Taip pat gali būti parenkami mineralai tam tikram periodui atsižvelgiant į laikmečio aplinkybes ir aktualijas.
Konsultacijos trukmė 1 – 2 val.