PASKAITOS ir SEMINARAI

Paskaitos astrologijos, savęs pažinimo, sąmoningumo temomis. Astrologinių tendencijų pristatymai metams ar bet kuriam kitam aktualiam laikotarpiui.

„Kiekvienas periodas ar tai būtų mėnuo, ar metai atneša tam tikras galimybes augimui, tobulėjimui, kurių didžiausia dovana – susivokimas, didesnis aiškumas ir tikrumas savyje bei gyvenime. Kokio mąsto įvykius išprovokuos vienoks ar kitoks astrologinis įvykis, labai priklauso nuo mūsų pačių, nuo mūsų požiūrio ir sąmoningumo. Todėl astrologija niekada nebuvo ir nėra fatalistinė. Astrologijos tikslas nėra pranašauti ir įvardinti konkrečius įvykius. Jos aukščiausia paskirtis įvardinti kiekvieno laikotarpio potencialą, galimybes keitimuisi, padėti pamatyti Dangaus siunčiamas pamokas, suprasti Jo siunčiamus ženklus tam, kad taptume sąmoningesniais savo gyvenimo kūrėjais.“ 

   

Kiekvienos savaitės astrologinė apžvalga, teminės apžvalgos, diskusijos ir pasidalijimai mano administruojamoje FB grupėje  ASTROLOGINIS SAVĘS PAŽINIMAS

 

Savęs pažinimo metinis astrologinių seminarų ciklas​

Kiekvienais metais prasidedant astrologiniams metams nuo kovo mėnesio organizuoju 12 mėnesių Savęs pažinimo per antropoteosofinę astrologiją seminarų ciklą. Šie seminarai skirti visiems, kurie yra vidiniuose ieškojimuose, siekia tapti sąmoningesniais, giliau suprasti gyvenime vykstančius procesus, ir svarbiausia, supranta kasdienio ir nuolatinio darbo su savimi prasmę. Jų metu dalyviai mokosi savistabos, supažindinami su kiekvieno zodiako ženklu, jų giluminėmis temomis bei mokosi pastebėti kaip tai išsiskleidžia jų asmeniniame ir aplinkos gyvenime.

Šie seminarai nėra astrologijos mokymai. Jų tikslas  darbas su savimi pasitelkiant astrologiją, antropoteosofinį pažinimą ir kitus sąmoningumą ugdančius šaltinius.

Užsiėmimai vyksta 1 – 2 kartus į mėnesį, priklausomai nuo grupės specifikos ir galimybių.

Grupės formuojamos iš 8 – 15 žmonių. Miestai – Mažeikiai, Klaipėda, Šiauliai.

Registruotis 2022 metų seminarams galima iki kovo 1 d. el. paštu: astrodirbtuves@gmail.com