Apie mane

Negalėčiau tiksliai įvardinti kada į mano gyvenimą atėjo astrologinis pažinimas. Nuo pat vaikystės jaučiau labai stiprų Dangaus šauksmą. Jis lydėjo visada ir visur. Pradžioje į Dangų „lipau“ su pasakų herojais ir perskaičiau ne po vieną kartą bemaž visas tuometinėje Tarybų Lietuvoje išleistas pasakų knygeles. Vėliau buvo mokslinės fantastikos periodas, kuris Dangaus nepriartino, tik kuriam laikui tariamai nuramino vidinį Jo alkį. Natūralu, kad šis poreikis atvedė ir prie rimtesnio pažinimo, skatinusio perskaityti ne vieną astronomijos knygą, gilintis į mitologiją, nagrinėtis simbolių prasmę. Vėliau prasidėjo gilesni vidiniai ieškojimai, įgavę aiškią kryptį pradėjus nuoseklias astrologijos studijas, kurios tęsėsi 7 metus. Esu dėkinga likimui, kad atvedė į Mokyklą, padėjusią rimtus vertybinius pagrindus bei suformavusią kitokį požiūrį į astrologiją. Kartu su astrologijos studijomis prasidėjo ir intensyvus savęs pažinimo procesas, kuris tęsiasi iki šiol. 

Įprasta, kad pas astrologą dažniausiai ateinama užklupus gyvenimo negandoms, tikintis, kad šis vienaip ir kitaip padės jas išspręsti. Tie, kurie tikisi stebuklingo rakto ar burtažodžio, vargu tokį pas mane gali gauti. Stebuklingų burtažodžių nedalinu, būrimais ir tiesmuka prognostika, su kuriais dažniausiai siejami astrologai, taip pat neužsiimu. Nepasakoju klientams kiek vyrų ar žmonų turės, kada tuoksis ar skirsis, kelintą sielos gyvenimą gyvena. Nesužinosite pas mane nei savo, nei artimųjų mirties datų. Užtikrinu, kad niekas to negali žinoti ir siūlau tuo netikėti, jei jau kažkas išdrįso tą pasakyti. Vis dėlto, jei jau pas tokį pataikėte, ir dabar su baime ir nerimu laukiate tos lemtingos dienos, tuomet vertėtų paieškoti priežasčių, kodėl tokią situaciją pritraukėte, kas jus atvedė pas atsakomybės už žodį nesuprantančius. Rimtas kvalifikuotas astrologas tą tikrai gali padėti padaryti, kaip ir pamatyti įvairiausius vidinius blokus, baimes, tame tarpe ir mirties, bei galimybes ir būdus joms tvarkyti ir gydyti. Nieko nevyksta išorėje, to, ko nėra mūsų viduje. Astrologinis gimimo brėžinys nusako mūsų vidinį paveikslą, su visomis tiek gerosiomis tiek prastosiomis jo pusėmis, evoliucinėmis galimybėmis, leidžia įžvelgti talentus, jų realizavimo galimybes bei trukdžius. Tačiau kaip mes tai realizuojame iš esmės priklauso tik nuo mūsų vidinės brandos, gebėjimo prisiimti atsakomybes ir sąmoningumo.

Mano teikiamos astrologinės konsultacijos yra daugiau psichologinio pobūdžio, todėl save priskirčiau astropsichologų kategorijai. Šių konsultacijų tikslas nėra pateikti klientui konkrečius atsakymus ir sprendimus vienokiose ar kitokiose gyvenimo situacijose, o daugiau paskatinti ir motyvuoti darbui su savimi, padedant pamatyti keitimosi galimybes, kelius, kurie padėtų išgirsti Save ir tikruosius Savo poreikius, kad gyvenimas imtų keistis ta linkme, kurio šaukiasi širdis ir Siela.

Savo praktikoje ir darbe vadovaujuosi antropoteosofinio astrologo etikos kodeksu.

___________________________

Mano požiūrį į astrologiją formavo ir išugdė antropoteosofinė pasaulėžiūra, kurios vertybėmis ir dabar vadovaujuosi tiek gyvenime tiek darbe.

Iki pradedant aktyvią astrologinę praktiką 11 metų dirbau anglų kalbos vertėja. Esu įgijusi socialinių mokslų bakalaurą Vilniaus edukologijos universitete.

2008 – 2015 m. Audronės Ilgevičienės astrologijos kursas, 2015 m. Antropoteosofinės astrologės diplomas.

Nuo 2015 m. Antropoteosofinės astrologijos asociacijos narė

Nuo 2014 m. savarankiška astrologinė veikla: astrologinės konsultacijas, savęs pažinimo seminarai, paskaitos.